Sipariş ve Teslimat

Ayrıca Mesafeli Satış Sözleşmesi, Çerez Politikası, Site Kullanım Koşulları ve Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Sorularınızı bize canlı destekten ya da buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Kredi kartı, havale veya EFT kanalıyla yapılan ödemeler Firma hesaplarına iletildiği andan itibaren siparişleriniz kesinleşir ve işleme alınır. Ödemenizin onaylanmasının ardından siparişinizin hazırlanması aşamasına geçilir. Ürünlerin hazırlanma sürecinin, sitede belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Hazırlanan siparişleriniz, kargo/kurye şirketine resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir.

Siparişinizin kargo/kurye şirketine tesliminden sonra e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Dilerseniz siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Siparişinizin size veya belirttiğiniz adrese ulaşmaması durumunda, 0530 061 7973 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Fatura adresi ve teslimat adresinin aynı adrese ait olduğu siparişlerde; ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilir. Fatura adresi ve teslimat adresinin farklı olduğu siparişlerde ise; ürün faturası fatura adresine, ürün irsaliyesi de ürünle birlikte teslimat adresine ulaştırılır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat esnasında size iletilen belge/evraklarla karşılaştırarak kontrol ediniz. Siparişe konu olan ürünlerin eksik, hasarlı veya siparişinizden farklı olduğunu tespit ettiğinizde, kargo/kurye görevlisine tutanak yazdırarak gönderiyi teslim almayınız ve en kısa zamanda 0530 061 7973 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden e-posta yoluyla bize bildirimde bulununuz.

qenalyans.com’a vermiş olduğunuz tüm siparişlerde Yurtiçi Kargo kargo/kurye gönderileri ücretsizdir.

Ürününüz olağanüstü durumlar haricinde 3-4 iş gününde tarafınıza teslim edilecektir.

qenalyans.com web sitesinden ürün satın alınması, yukarıda ilan edilmiş hüküm ve şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir.